בתקופה זו אנשים רבים חווים חרדות קלות או התקפי חרדה.

דפיקות לב מואצות, הצפה של פחדים, מחשבות טורדניות, הזעה, אי יכולת לתפקד, פגיעה בדימוי העצמי, קושי בלהירדם, כל אלה ועוד מופיעים בעת התקפי חרדה.

פעמים רבות, האדם הופך להיות חרד מעצם כך שיש לו התקפי חרדה חוזרים ונשנים, וכך, במקום לרפא עצמו הוא בלי לשים לב מעצים את החרדה ומחמיר את המצב.

כאשר אנו מממשים את עצמנו בתחום המקצועי והזוגי טוב לנו ויש לנו אורח חיים מאוזן , לרוב לא יופיעו לנו חרדות ואנו נחוש שמחה ואושר.

התקפי חרדה הם נורת אזהרה של הגוף והנשמה המסמנים לנו שמשהו שאנו עושים אינו מתאים לנו יותר, ועלינו לעשות שינוי.

כל התקף חרדה אינו מגיע סתם כך, ולכל התקף חרדה יש סוד כמוס לגלות לנו, וברגע שנבין אותו, נתייחס אליו ונייצר את השינוי הדרוש. החרדות ידעכו, תדירותם תופחת, ופעמים רבות הן יעלמו לגמרי.

רבים מנסים להתעלם מהחרדה, להדחיקה, או להתנגד אליה, ולמעשה מעמיקים את הבור בו הם נמצאים, ושוכחים שהתשובות נמצאות תמיד מתחת לאף, ודרך הריפוי הטבעי מתחילה דווקא מקבלה והקשבה.

טיפול בחרדה משלב תשאול, יעוץ, מתן כלים ודיקור סיני.

ראשית כל נערוך תשאול ושיחה, בהם המטופל משתף את הדברים איתם הוא מתמודד, אני עוזר לו להגיע אל מקור הפחדים ותומך בו לבחור בחירות חדשות, מלמד אותו כלים, אשר יוסיפו לחייו ביטחון, אומץ, בריאות ושמחה.
לאחר מכן, ישולב דיקור שמחזק את אברי הגוף, הלב והנפש.

פעמים רבות, מטופלים הסובלים מחרדה מרגישים עייפים, מותשים וחסרי אנרגיות. לפעמים הם במתח רב, מפחדים לאבד שליטה, שלאחריה תפרוץ החרדה שוב, ובטיפול אנו לומדים לבטוח מחדש בתחושות הגוף, לפעול יחד עימם, והדיקור תומך בהזנת האיברים הפנימיים, נותן כוח עצום שמאפשר לעשות את השינוי הלכה למעשה ולהירפא.

משך הטיפול הוא 60 דקות.

לפרטים נוספים,
050-6425578
טבע אילן רפופורט