כבר בשנת 2009 הייתי מטפל צעיר, חדור מוטיבציה, מצליח ובעל יכולות ריפוי גבוהות.
בשבוע “המצליח” ביותר בחיי, ביום שישי בערב הלכתי להנחות סדנה ובדרך שמתי מוסיקה שמחה, פניתי שמאלה, בצומת קרובה לביתי, ונכנסתי ברכב ממול.

לשמחתי, אף אחד לא נפגע, הנזק היה רק למכוניות, קיבלתי באהבה את סטירת הלחי, שילמתי עליה כ- 10,000 ש”ח והבנתי כי אני נמצא הי שם גבוה בשמיים, וכעת זה הזמן לחזק שורשים, לבנות את עצמי בצורה איתנה, יציבה ומבוססת.

כך הגעתי אל שער הרפואה הסינית, רפואה בת 2000 שנה, שער הרפואה הגדול והמעמיק ביותר שקיים וזמין למטפלים, לימודים של 4 שנים ברמה הגבוהה והאינטנסיבית ביותר שבנמצא.

הרפואה הסינית מטפלת בעזרת דיקור, טווינא (מגע), צמחי מרפא, טאי צ’י, ותזונה, ידע זה שזור בתאי גופי, אך ל ד י ק ו ר וסגולות המרפא שלו אני מתחבר יותר מכל ועימו בחרתי לצאת לשער הטיפולים, לסייע לאנשים לחולל ריפוי בחייהם.

איך מתבצע הטיפול ?

המטופל מגיע, ומספר על הסימפטומים שיש לו,

אני עושה אנמנזה (תשאול), מתבונן בלשון המטופל, מאבחן איכות הדופק המראים על מצב 12 האיברים הפנימיים, ומגיע לאבחון.
לאחר מכן מקבל החלטה על אסטרטגיית הטיפול על פי 8 העקרונות של רפואה סינית.

במהלך הטיפול אני משלב יעוץ, מסרים, המלצות תזונה, תרגילי ספורט ועוד דברים משמעותיים הקשורות למערכות יחסים, התנהלות ואורח חיים אשר משפיעים בקשר ישיר על מצב הצ”י (האנרגטי) של המטופל.
משם ממשיכים לשכיבה על מיטת הטיפולים, לרקע מוסיקת עולם קסומה שם אני מניח בעדינות קומבינציית (צרוף) מחטים אשר מעוררת את המטופל לחווית חיים מאוזנת, שופעת, מלאת אנרגיות ושלווה.

לרוב המטופל “צולל” לחוויה מעולם אחר, יש שנרדמים, יש שנרגעים, יש שבוכים, ויש כאלה שפשוט לרגע מפסיקים לחשוב.

כל אדם הוא ייחודי בפני עצמו, ואני נוטה להעדיף הגעה ללא ציפיות, לעבור תהליך ריפוי, בהתמסרות למה שמתאפשר באותו רגע, ומשם מתאפשר ריפוי ניסי, שראיתי פעמים רבות לנגד עיני.

אני מאמין שהאדם מרפא את עצמו, החיבור שלו לעצמו, לגוף, לנפש, ולמכלול הבריאה זהו הכוח המרפא, הדיקור, הרפואה הסינית, ואני אלה הם שערי כניסה שלך אל עצמך.

תהיה לי הזכות לשרת אותך,

ולהיות לך שער לרפואה אל עצמך.

טבע אילן.