שער לחיים שופעים ומאושרים.

בילדותי כילד קטן בקיבוץ הרגשתי לא אהוב, בודד, כמעט לא קיבלתי מגע בבית הורי ולכן גם הייתי מוצף רגשית ומתוך התחושות האלה כבר בגיל צעיר מאוד יצרתי לי עולם פנימי של שיחות והייתי מתבונן ומנתח את הקשרים שלי עם שאר הילדים והגננות, (מה שלימד אותי רבות על מערכות יחסים ובני האדם ברמה הפסיכולוגית של הנפש).

החברויות הראשונות שיצרתי היו בגיל 13 והחברה הראשונה שלי הייתה בגיל 18.

בשנת השרות בתנועת הנוער העובד והלומד גילתי את האהבה שלי להדרכה ולילדים הגשמתי את עצמי בעבודה אבל עדיין שחזרתי לקומונה, ל”חברים” סבלתי רגשית ולא מצאתי את מקומי.

לאחר הצבא המשכתי לעבוד במחלקת חינוך של קיבוץ בצפון.

בגיל 24, אחרי שעבדתי בארה”ב במכירות היה ברשותי חיסכון כספי גבוה המיועד לתואר ראשון וטיול, אבל הבנתי כי אני במצב נפשי קשה, מבוי סתום, ושמעתי שיש אשרמים בהודו שם אפשר למצוא מזור למעגל הסבל (סמסרה) שהיה מנת חלקי היומית.

הייתי בהודו שנה וארבעה חודשים, תרגלתי מדיטציות, וגיליתי בפעם הראשונה בחיי כי יש בתוכי מקום שליו ושמח וקיבלתי שם פרטי נוסף : טבע (טבע אילן), חשתי כי נ ו ל ד ת י  מ ח ד ש .

בהודו, בעזרת תרגול מדיטציות בתנועה וקורסים שלקחתי באשראם של אושו, חזרתי לנוכחות, חזרתי הביתה (אלי), יצרתי קשרים חדשים והרגשתי שייך ואהוב.

באורח מפתיע שמתי לב שפתאום אני רואה דברים אחרת, יש לי יכולת חדשה לקרוא את המחשבות של האנשים, להבין סיטואציות של מערכות יחסים, להבין איך דבר אחד קשור לדבר אחר.

קיבלתי מתנה מבת הזוג שלי, קלפי יעוץ והרגשתי שזה סימן מהבריאה שזהו תחילת ייעודי.

מאז כבר עברו כ – 14 שנים, במהלכם גם למדתי 4 שנים רפואה סינית העברתי מסרים, סדנאות וטיפולים וזכיתי לעזור לאלפי אנשים .

אני מודה לבריאה על ההכשרה המבורכת שעברתי,
ומתחייב להיות בגובה עיניים,
ולפתוח את ליבי לכל אדם שיזדקק לעזרתי.

איך מתבצע הטיפול ?

הטיפול מתקיים בקליניקה או דרך הטלפון בפגישה מתואמת מראש למשך שעה.

המטופל שואל שאלה, אני בעצימת עיניים מתחבר ומתחיל להעביר מסרים.

קל לזהות, שכאשר מועבר מסר, יש בחדר אנרגיה מיוחדת, התשובות שעוברות דרכי באות ממקום אחר, חדות, מדויקות, עוטפות, מלטפות ומקרקעות בהתאם להנחיה אותה אני מקבל לצורך המטופל.
המסרים המועברים אל השואל מעניקים לו הסבר נרחב על הסיטואציה בה הוא נמצא,

את הקשר לעברו (אם יש צורך), הקשר עם האנשים הסובבים אותו ומתמקדים בלעזור לו להתחבר לכוחות של עצמו, למימושו אם זה בעבודה, זוגיות, משפחה, רפואה, הגשמה ועוד.

המסרים מעניקים כלים מעשיים, והדרכה כיצד ליישם את הנאמר הלכה למעשה.

באהבה אינסופית,
טבע אילן.