בשנת 2019 יש עשרות אלפי מטפלים, אומנים, ובעלי מלאכה חופשית.

יש עשרות שיטות טיפול, חוגים, עסקים ואפשרויות. יש היצע גדול מאוד שרק הולך ומתרחב.

השליחים העצמאיים הם אנשים עם לב עצום וקסם אישי מיוחד, עושים עבודתם במסירות נאמנה, אך רבים מהם מתקשים בתחום השיווק והמכירה, במגנוט הלקוחות שלהם, בהתמודדות עם מנגנוני הבירוקרטיה ועם המדיה, ובכך מתקשים במימוש ייעודם וחלוקת פירות ליבם.

למעשה, עליהם לגלות כי היצירה שלהם, השיטה, ופרי האומנות היא – הם.
לגלות את הדרך הייחודית והפטנט הסודי שהוא –  עצמם, לעבור דרך החסימות הרגשיות, השכליות ולהסכים להתמסר לנתיב המימוש המאיר, המוביל אל הצלחה בשיעור בלתי רגיל.

פעמים רבות עצמאיים חיים בצניעות כלכלית, עובדים בעבודה נוספת, או חיים מהכסף שנכנס להם באותו חודש, ולמעשה מתעסקים בהישרדות במקום לבטא יצירתם.

לאחר 11 שנים של עסק עצמאי בתחום הטיפולים, לאחר שנים של חרדות כלכליות ומשברים גדולים שהופיעו בחיי, לאחר שהבנתי מהו ייעודי, מהי שליחותי וכיצד לבטא אותה לעולם, הבנתי שיצרתי הבנות רבות בתחום, וחלק משליחותי היא לעזור לעצמאיים אחרים להוציא את עצמם אל האור, להוריד לקרקע את המתנה  הייחודית שלהם ולהתפרנס מכך בשפע.

נולדתי כבן קיבוץ מסדה שבעמק הירדן, כאחד שלא הכיר את אורח חיי העיר, שלא נדבר על בנקים, התנהלות כלכלית, אף אינני אדם שידע להסתדר עם כל תחום המחשבים, וכל אינספור המידע שנדרש על מנת להיות בעל עסק מצליח.

עברתי כברת דרך ארוכה עד שהגעתי למקום חדש ונינוח עם עצמי, וזה מיד התבטא בהגדלת שפע המטופלים, הסדנאות ויצירת שפע כלכלי בהתאם.

בזכות יכולת הראיה החדה שרכשתי, האהבה שלי לבני אדם והסיפור האישי, של אדם שהתקשה משך שנים לבטא את יכולותיו, צברתי המון ידע בתחום באינסוף קורסים, סדנאות והתנסויות, ויש לי אהבה עצומה

ותפיסה חסרת פשרות שאם אני הצלחתי, אז כל אחד יכול !

בפגישות אלה אני אקשיב לך, ואעזור לך לגלות את הדברים העיקריים שאתה טוב בהם, לפתח את הדרך הטובה ביותר ש ל ך, לדעת כיצד להציגה, יתכן אף לפתח שיטות, קורסים וגישה משלך,

כל אחד ומה שהוא זקוק לו,ולצאת בהתמסרות לדרך של הגשמה !

אני מזמן אנשים יקרים ונפלאים, שיודעים שיש להם כישרון ייחודי, וחשים בשלות לעלות על הגל, ולהצליח לקיים את שליחותם ברמה הרוחנית וברמה הארצית.

לפרטים נוספים,

צרו קשר,

050-6425578
טבע אילן 🌴